DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

Camimizde hizmette sınır yok! Camii-Çoçuk buluşması, Camii-Gençlik buluşması, Sabah namazı buluşması, yıl boyu Sabah ve öğlen hatım okunması ve ziyafetiyle cemaatimizi buluşturup kaynaştırma proğramlarıyla hizmetlerimize devam ediyoruz okunan bu hatimleri Başta aziz ŞEHİTLERİMİZİN tüm geçmişlerizin ruhlarına bu akşam ikramda bulunan bu hafta annesi hakkın rahmetine kavuşan Davut Alp kardeşimizin annesinin de ruhuna bağışlaadık. Rabbim kabul etsin.
Eski milletvekillerimiz Cahit Can ve Ünal Kaçır beyler, Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı bey ve Ak Parti ilçe Başkanı İsmet Öztürk ile Belediye Encümenlerimiz camimizi ziyaret ettiler.
Cami kadın kollarımız ve değerli hocalarımız ilçe müftümüzü makamında ziyaret ettiler.
Muharrem Ayı'nın onuncu günü olan Aşure günü camimizde kalabalık bir şekilde kutlandı.
Camiler ve Din görevlileri Haftası münasebetiyle Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı'nda düzenlenen ''Cami, Şehir ve Medeniyet'' başlıklı konferans Ağrı İl Müftüsü İbrahim Gemici hocamızın katılımıyla gerçekleşti.
Bağcılar Müftülüğü Şube Müdürü Yusuf Özel hocamızı yeni görev yeri olan İtalya'ya uğurladık. Kendilerine can-ı gönülden başarılar diliyoruz.
Belediyemize ait temizlik elemanları tarafından camimiz sağlam bir temizlikten geçirildi. :) Başta temizlik elemanı arkadaşlarımıza ve imkanı sağlayan belediyemize teşekkür ederiz.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Uluslararası Ombudsmanlık Konferansı'nda konuştuğu toplantıya Bağcılar'da görev yapan hocalarımız da iştirak ettiler.
Cami Kur'an kursumuzun boya-badana işleri ustalarımız tarafından yerine getirildi.
2017-2018 Eğitim Öğreticiler Kurulu toplantısı şube müdürümüz Yusuf ÖZEL başkanlığında müftülüğümüzde yapıldı.
 5  ...
BİR HADİS


NAMAZ VAKİTLERİ

ÜYELİK GİRİŞİ
TAKVİM
HAVA DURUMU