DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

Vahdettin Güzel hocamız ve müftümüz Musa Uzun hocamız tarafından yaz Kur'an kursu için görev verilen fahri hocalara yapılması gerekenler ile ilgili seminer verildi.
Camimizde Ali Derman hocamız ile dört müezzin kardeşimizin katılımları ile kılınan Teravih namazına büyük bir katılım vardı.
Küçükçekmece ilçe Müftüsü Sayın Mustafa Temel hocamız, teravih namazı öncesi vaaz vererek ve sonrasında ise namaz kıldırarak Ramazan-ı Şerif'in son günlerinde yaşanan heyecanını bizlerle paylaşmıştır.
Ders aralarında da çocuklarımızla ilgilenmemiz lazım.. :)
İlçe Müftümüz Sayın Musa Uzun hocamız tarafından kıldırılan teravih namazı sonrası hasbihal edildi.
Bağcılar Çiftlik Demircan Merkez Camimizde, Gençlik ve Kadın Kollarımız tarafından Yaz Kur'an Kursu öğrencilerimiz ve velilerimiz için iftar düzenledi.
Camimizin düzenlediği iftar programına katılım yoğun oldu. Emeği geçenlerden ve misafirimiz olanlardan Allah razı olsun ve ibadetlerini kabul buyursun..
Camimizin 2. Müezzini Ali Çağlayan hocamızı kutsal topraklara görevli olarak yolladık. Allah sağ salim dönmesini nasip etsin..
2017 Yılı yaz Kur'an kursu açılış töreni yapıldı. Allah hayırlı kılsın ..
Bağcılarda Yaz Kur'an Kursları Mehterle Açıldı Yaz Kur'an Kursları açılışımızı İl Müftümüz Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz,İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Milli Eğitim Müdürümüz, kurs öğrenci velilerimiz ve çok sayıda öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirdik. "Kur'an Ayında Kur'anla Buluşalım " temasıyla başlayan yaz kurslarımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Musa UZUN
 9  ...
BİR HADİS


NAMAZ VAKİTLERİ

ÜYELİK GİRİŞİ
TAKVİM
HAVA DURUMU