DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

Cami müezzinimiz Süleyman Akpunar hocamızın oğlunun düğün merasiminde bulunduk. Allah hayırlı bir evlilik nasip etsin...
Bağcılar Müftülüğü tarafından 2018 yılı Cami ve Kur'an kurslarında eğitim ve öğretim gören öğrenciler arasında yapılan bilgi yarışmasında kursumuz öğrencilerden erkeklerde Malik ŞENGÜL ve kızlardan Meryem IŞIK birinci olmuşlardır. Başarılarının devamını dileriz.
Minber-i Aksâ Derneği'nin düzenlediği 2. Uluslararası Hatipler ve Davetçiler Minber-i Aksa Buluşmasında Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet Görmez ile Dünya genelinden, alanında uzman kıymetli katılımcıların, STK başkanlarının buluştuğu toplantıda çeşitli istişarelerde bulunduk.
Müftülüğümüzün baş şöförü Harun Kavraz abimizi emekli ettik. Bundan sonraki yaşamında sağlıklı, huzurlu uzun yıllar dileriz..
Arada bir teftiş etmek lazım :)
Allah utandırmasın..
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş hocamız, yaz Kur'an Kursu öncesi din görevlileri ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Yine bir bayram yine birlik yine bütünlük! Nicelerine inşallah..
Çiftlik Demircan Merkez Camimizde yaz kursunda okuyan erkek ve kız öğrencilerimizle birlikte aziz şehitlerimizin ruhları için 63 Hatm-i Şerif okuduk. Okunan bu hatm-i Şerifleri 15 Temmuz'da bu vatan için seve seve canını veren şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhlarına bağışladık. Allah kabul etsin..
15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ'cü teröristlerin ülkemizi işgal etme girişiminin üzerinden geçen ikinci yılda camilerimizde şehit ve gazi olan insanlarımız için mevlid okuduk. Allah kabul eylesin..
 9  ...
BİR HADİS


ÜYELİK GİRİŞİ