DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

stanbul'da yaz Kur'an kursları eğitime başladı İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, 'Camilerimizin çocuk sesi ile cıvıldaması, çınlaması bizim geleceğimiz açısından çok önemli bir müjde mesajıdır. Çocukların camide olmadığı bir milletin istikbali ile ilgili kaygılar taşıması normaldir.' dedi. (StarHaber)
Camilerde yaz Kur'an kursları başladı Okulların kapanmasıyla birlikte camilerde yaz Kur'an kursları başladı. İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, "Camilerimizin çocuk sesi ile cıvıldaması bizim geleceğimiz açısından bir müjdedir." dedi. (Türkiye Haber Merkezi)
İstanbul Müftüsü Yılmaz, okulların tatile girmesiyle camilerde ve Kur'an kurslarında Kur'an-ı Kerim'i okuma eğitimlerinin verilmeye başlandığını söyledi. (TRTHABER)
Bağcılar’da Yaz Kur’an kursu açıldı.
YAZ Kur’an kursu Bağcılar Çiftlik Demircan Merkez Camisi’nin avlusunda düzenlenen törenle başladı. Program açılışı İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz’ın katılımı ile gerçekleşti.
Bizler hazırız! Ya siz? :)
Kıymetli abimiz ve Dostumuz Bayram İNAN'ın Sivas derneğinde vermiş olduğu iftar davetine Çiftlik Camii görevlileri olarak icabet ederek, iftar programını gerçekleştirdik. Şehitlerimize de dua ettik. Rabbim kabul etsin..
Kur'an kurslarından sorumlu Yaz kursları Koordinasyonu Başkanı İstanbul Müftü Yardımcısı Sayın Abdurahman BİNBİR Hocamızın başkanlığında Yaz Kur'an Kursu koordinasyon toplantısı yapıldı.
Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından 2017 yılı Yaz Kur'an Kursları Semineri Afyon'un Sandıklı ilçesi, Park otelinde düzenlendi. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden; müftü, şube müdürü, şef, eğitim uzmanı, imam ve Kur'an Kursu öğreticisi olarak yaklaşık 1200 kişi katıldı.
Allah yokluğunuzu göstermesin..
... 10 ...
BİR HADİS


NAMAZ VAKİTLERİ

ÜYELİK GİRİŞİ
TAKVİM
HAVA DURUMU