DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

Bir kez daha böyle kutlu bir güne bizleri ulaştıran Allah'a sonsuz şükürler olsun..
İstanbul Müftülüğü tarafından düzenlenen ''GENÇLİK KOORDİNATÖRLER'' başlıklı konferans Fatih Müftülüğü konferans salonunda gerçekleşti.
Camimize 2. müezzin olarak atanan Mahmut Müftüoğlu hocamıza hoşgeldiniz diyoruz. Allah başarılarınızı daim kılsın.
Diyanet-Sen üç no'lu başkanlığın Retaj Royal otelde düzenlediği toplantıya camii imam hatibimiz ve çok değerli cami hocaları iştirak ettiler.
Camimizde hizmette sınır yok! Camii-Çoçuk buluşması, Camii-Gençlik buluşması, Sabah namazı buluşması, yıl boyu Sabah ve öğlen hatım okunması ve ziyafetiyle cemaatimizi buluşturup kaynaştırma proğramlarıyla hizmetlerimize devam ediyoruz okunan bu hatimleri Başta aziz ŞEHİTLERİMİZİN tüm geçmişlerizin ruhlarına bu akşam ikramda bulunan bu hafta annesi hakkın rahmetine kavuşan Davut Alp kardeşimizin annesinin de ruhuna bağışlaadık. Rabbim kabul etsin.
Cami İmam-Hatibimiz Vahdettin Güzel hocamız geçirdiği bir rahatsızlıktan dolayı bir sağlık kurumunda bazı tetkiklerden geçti. Kendilerine Allah'tan şifa diliyor ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Eski milletvekillerimiz Cahit Can ve Ünal Kaçır beyler, Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı bey ve Ak Parti ilçe Başkanı İsmet Öztürk ile Belediye Encümenlerimiz camimizi ziyaret ettiler.
Cami kadın kollarımız ve değerli hocalarımız ilçe müftümüzü makamında ziyaret ettiler.
Muharrem Ayı'nın onuncu günü olan Aşure günü camimizde kalabalık bir şekilde kutlandı.
Camiler ve Din görevlileri Haftası münasebetiyle Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı'nda düzenlenen ''Cami, Şehir ve Medeniyet'' başlıklı konferans Ağrı İl Müftüsü İbrahim Gemici hocamızın katılımıyla gerçekleşti.
... 11 ...
BİR HADİS


ÜYELİK GİRİŞİ