DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

Her telden olsun :)
2019 yılı yaz Kur'an kursu için kız ve erkek öğrencilerimize üniformalarını dağıttık. Allah utandırmasın :)
Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Bağcılar eski Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık camimizi ziyarette bulundu. Kendilerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir başka güzel idi açılışımız. Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı ve birbirinden kıymetli din adamlarımızın katılımıyla gerçekleşen yaz Kur'an kursu açılışımız renkli görüntülere sahne oldu.
Mustafa Derin hocamızın kızları Saliha Hanım'ın düğün törenlerine teşrif ettik. Hayırlara vesile olsun...
Cami müezzinimiz Süleyman Akpunar hocamızın oğlunun düğün merasiminde bulunduk. Allah hayırlı bir evlilik nasip etsin...
Minber-i Aksâ Derneği'nin düzenlediği 2. Uluslararası Hatipler ve Davetçiler Minber-i Aksa Buluşmasında Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet Görmez ile Dünya genelinden, alanında uzman kıymetli katılımcıların, STK başkanlarının buluştuğu toplantıda çeşitli istişarelerde bulunduk.
Bağcılar Müftülüğü tarafından 2018 yılı Cami ve Kur'an kurslarında eğitim ve öğretim gören öğrenciler arasında yapılan bilgi yarışmasında kursumuz öğrencilerden erkeklerde Malik ŞENGÜL ve kızlardan Meryem IŞIK birinci olmuşlardır. Başarılarının devamını dileriz.
Eğitimimiz tam gaz devam ediyor. Daha kayıt yaptırmayanlar buyursun :)
15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ'cü teröristlerin ülkemizi işgal etme girişiminin üzerinden geçen ikinci yılda camilerimizde şehit ve gazi olan insanlarımız için mevlid okuduk. Allah kabul eylesin..
 2  ...
BİR HADİS


NAMAZ VAKİTLERİ

ÜYELİK GİRİŞİ
TAKVİM
HAVA DURUMU