DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
PROF. DR. ALİ ERBAŞ
İstanbul Müftüsü
Prof. Dr. Safi ARPAGUŞ
Bağcılar Müftüsü
İbrahim YAVUZ
Cami İmam Hatibi
Vahdettin GÜZEL
Kabe-i Muazzama Canlı Yayın
Kabe-i Muazzama
Medine-i Münevvere Canlı Yayın
Medine-i Münevvere
BİR AYET


DİYANET YAYINLARI
TANITIM SİTELERİ

ANASAYFA

Çiftlik Demircan Merkez Camimizde yaz kursunda okuyan erkek ve kız öğrencilerimizle birlikte aziz şehitlerimizin ruhları için 63 Hatm-i Şerif okuduk. Okunan bu hatm-i Şerifleri 15 Temmuz'da bu vatan için seve seve canını veren şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhlarına bağışladık. Allah kabul etsin..
Müftülüğümüzün baş şöförü Harun Kavraz abimizi emekli ettik. Bundan sonraki yaşamında sağlıklı, huzurlu uzun yıllar dileriz..
Arada bir teftiş etmek lazım :)
Allah utandırmasın..
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş hocamız, yaz Kur'an Kursu öncesi din görevlileri ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Yine bir bayram yine birlik yine bütünlük! Nicelerine inşallah..
Camimizde yıl boyu eğitim sloganıyla başlattığımız proje tam gaz devam etmektedir.:)
Kız Kur'an Kursumuzda Hafızlık yapan öğrencilerimizden dördü cüzü tamamlayarak 15 günlük tatile girerken bizler de onları ödüllendirdilk:)
Diyanet İşleri Başkanlığı, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından tertip edilen 2018 Din Görevlileri Buluşması Antalya ilinde gerçekleşti.
MEB programı çerçevesinde, İstanbul Avrupa yakasının 11 ilçe İHL öğrencileri arasında Güneşli Merkez Camii'nde ezan ve hafızlık yarışması yapıldı.
 3  ...
BİR HADİS


NAMAZ VAKİTLERİ

ÜYELİK GİRİŞİ
TAKVİM
HAVA DURUMU